Перший свій завод компанія ТМ «Inter-Beton» запустила в 2008 році за адресою: м. Рівне, вул. Біла 18В, де було встановлено найсучасніше обладнання для виробництва високоякісного бетону та суміші компанії «ELKAYAM» (Ізраїль). Дане виробництво розраховане на потужність до 70 м3 в годину. Після цього наступний завод був встановлений в м. Сарни в 2012 році. Потужність даного заводу – до 35 м3 в годину. В 2015 році запущено виробництво в м. Луцьк, де встановлено завод потужністю 80 м3/год за адресою: вул. Індустріальна 4 та в м. Кременець завод потужністю 35 м3/год.

Компанія «Inter-Beton» має в своєму розпорядженні 20 автоміксерів об’ємом від 5 до 12 м3, 2 автобетононасоси з довжиною стріли 24 та 28 м, стаціонарний бетононасос з довжиною траси 90 м, а також автомобілі для доставки щебню та піску вантажопідйомністю від 15 до 35 тон в кількості 12 штук.

На підприємстві працює 72 людини. Всі вищезазначені автомобілі, обладнання та механізми дають змогу виробляти бетонних сумішей до 900 м3/добу.

Для виробництва підприємство використовує матеріали локального походження з Рівненської області, а саме: цемент виробництва ПАТ «Волинь-Цемент», щебінь виробництва ТОВ «Технобуд», Вирівського спецкар’єру, Селищанського спецкар’єру, Рокитнівського спецкар’єру. Використовується виключно митий пісок, який закуповується в ПП «Мітра» (м. Нетішин).

Наш бетон та бетонні суміші мають підвищені характеристики міцності, пластичності, морозостійкості та водопоглинання, завдяки використанню новітніх добавок та пластифікаторів. Всі матеріали, які використовуються для виробництва, проходять обов’язкову сертифікацію та аналіз в лабораторії компанії «БМ Тест», яка має сертифіковану лабораторію для випробування та контролю якості будівельних матеріалів, яка являється давнім партнером компанії «Inter-Beton».