Маєте питання?

Про нас

Головна / Про нас

Історія

Нашої компанії

Свій перший завод компанія ТМ INTER-BETON запустила в 2008 році за адресою: м. Рівне, вул. Біла 18В, де було встановлено найбільш сучасне обладнання для виробництва високоякісного бетону та суміші компанії «ELKAYAM» (Ізраїль). Дане виробництво розраховане на потужність до 70 квадратів на годину. Наступний завод був встановлений в м. Сарни в 2012 році. Потужність цього заводу — до 35 м3/год. В 2015 році було запущено виробництво в м. Луцьк, де встановлено завод потужністю 80 м3/год за адресою: вул. Індустріальна 4 та завод у м. Кременець потужністю 35 м3/год.

якість

Всі матеріали, які використовуються для виробництва, проходять обов’язкову сертифікацію та аналіз в лабораторії компанії «БМ Тест». 

Матеріали

Для виробництва підприємство використовує матеріали локального походження з Рівненської області. 

переваги

Наш бетон та бетонні суміші мають підвищені характеристики міцності, пластичності, морозостійкості та водопоглинання, завдяки використанню новітніх добавок та пластифікаторів. 

Досвід

Група торгових марок
INTER-BETON та INTER-BUD
працює на будівельному ринку України з 2007 року

Наші послуги

високоякісний бетон
власного виробництва

Оренда спецтехніки

екскаватори, бульдозери, самоскиди, автогрейдери, міксери, ботононасоси;

Продаж сипучих матеріалів

Продаж щебню, піску, цементу;

Транспортні послуги

Послуги з перевезення сипучих матеріалів;

Будівництво

Житлових і промислових об’єктів, доріг.

0
м³ бетону на добу
0
Одиниць техніки
0
Років досвіду
0
бетонних заводів
Якість виробництва - наш пріоритет

ПЕРЕВАГИ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА БЕТОНУ –

очевидні

Ми контролюємо кожен з етапів виробництва та маємо сертифікат якості на кожну партію сировини, яку отримуємо з власної сировинної бази. Навіть щебінь проходить 3 рівня перевірки якості.

Бетон та бетонні суміші виробництва  INTER-BETON  мають підвищені характеристики міцності, пластичності, морозостійкості та водопоглинення, завдяки використанню новітніх добавок та пластифікаторів.

Компанія INTER-BETON   має в своєму розпорядженні 141 одиниць техніки. Це автоміксери, навантажувачі, автобетононасоси, вантажні автомобілі для доставки щебеню та піску вантажообємністю від 15 до 35 тон. 

На підприємстві працює понад 200 фахівців, кожен з яких щорічно проходить відповідне навчання для підвищення кваліфікації.

15 років досвіду

Група торгових марок INTER-BETON та INTER-BUD
працює на будівельному ринку України з 2007 року

Діяльність компанії включає в себе будівництво споруд та будівель цивільного, промислового та сільськогосподарського призначення.

Також ми надаємо послуги будівельною технікою та вантажним транспортом. Підприємство постійно впроваджує у виробництво нові технології будівництва та шукає партнерів для співпраці, розширюючи географію своєї діяльності.

Маємо досвід роботи з вітчизняними та закордонними компаніями. Кваліфікований робочий персонал і підрозділи спецтехніки забезпечують якісне і сучасне виконання робіт.